Coleman Aspen 4 namiot rodzinny 4 osobowy

turystykadlasmyka@gmail.com
- - - - - > 0 opinie

Namiot tunelowy Coleman Aspen™ 4 z przestronnymi sypialniami i dużym przedsionkiem i dwoma wejściami – komfortowy wypoczynek dla rodziny lub grupy przyjaciół!

Coleman Aspen 4 to namiot na wakacyjne wyjazdy z rodziną lub znajomymi. Jeśli lubicie biwakować, ale nie chcecie czuć się jak sardynki w puszce, będzie wręcz idealny. Duże sypialnie pozwalają wygodnie obracać się podczas snu. Są też na tyle szerokie, że bez problemu wstawisz do nich podwójne dmuchane materace. Spory jest także przedsionek, który zmieści turystyczny stolik, rowery czy plecaki wszystkich obozowiczów. W razie wyjątkowo paskudnej pogody stanie się “pokojem dziennym”, w którym przygotujesz herbatę i posiłek. Okna i drzwi zajmują niemal całe powierzchnie ścianek, dlatego przedsionek jest dobrze oświetlony.

Namiot czteroosobowy Coleman Aspen™ – wygodny i bezpieczny

Komfort to ważna sprawa, ale jadąc na wycieczkę z dziećmi chcesz też zadbać o ich bezpieczeństwo. Pod tym względem Coleman również Cię nie zawiedzie. Tropik namiotu jest pokryty impregnacją przeciwogniową, dzięki czemu materiał staje się niepalny i po zaprószeniu ognia nie staje w płomieniach. Gdy dojdzie do sytuacji awaryjnej, w szybkiej ewakuacji pomogą materiałowe stopery przy zamkach od sypialni – łatwo obsłużą je nawet mniejsze dzieci.

Rodzinny namiot Coleman Aspen™ – pogoda nie zepsuje Ci wakacji

Oczywiście namiot chroni też przed mniej ekstremalnymi żywiołami, takimi jak wiatr czy deszcz. Tropik jest wodoodporny, szwy podklejone, a podłogę wykonano z polietylenu, dzięki czemu nie przecieka. Materiał UVGuard™ dodatkowo zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem. Nie musisz też obawiać się komarów i innych owadów, bo namiot wyposażono w moskitierę – wystarczy, że zamiast rozpinać drzwi całkowicie, pozostawisz w nich siateczkę.

Aspen™ to namiot dopracowany w każdym szczególe. Ciekawym rozwiązaniem jest rozpinany próg namiotu (od frontu), który możesz rozłożyć na płasko, by nikt się o niego nie potknął podczas wchodzenia i wychodzenia. Namiot ma też drugie wejście, które nie tylko ułatwia funkcjonowanie na biwaku, ale i zapewnia lepszą wentylację.

 

Cechy:
- namiot czteroosobowy
- konstrukcja tunelowa
- duża przestrzeń użytkowa
- sypialnie XXL pozwalające korzystać z podwójnych dmuchanych materacy
- wejście od frontu i z boku
- przestronny przedsionek z dużymi oknami
- tropik UVGuard™ zapewniający wysoką ochronę przed szkodliwym promieniowaniem (SPF 50)
- wodoodporny tropik i podklejane szwy
- impregnacja przeciwogniowa zwiększa bezpieczeństwo użytkowników
- rozpinany i rozkładano na płasko próg frontowego wejścia
- daszek nad wejściem zwiększa przestrzeń osłoniętą od słońca i deszczu
- stelaż z lekkiego i wytrzymałego włókna szklanego
- podłoga z polietylenu, zgrzewana i zintegrowana z namiotem

 

Parametry techniczne:

- Waga: 15,3 kg

- Wymiary po spakowaniu: 66 x 30 x 28 cm

- Powierzchnia: 10,5 m2 (sypialnie 5,88 m2, przedsionek 4,62 m2)

- Materiały:

podłoga: polietylen

tropik: poliester powlekany poliuretanem, impregnacja przeciwogniowa, wodoodporność 4000 mm słupa wody, UVGuard™ ochrona na poziomie SPF 50

sypialnia: poliester, nieprzezroczysta siateczka

stelaż: włókno szklane

 

Dodaj opinię

Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie

Ładowanie