Lionelo Stefi łóżeczko turystyczne

Lionelo Stefi łóżeczko turystyczne (1)
- - - - - > 0 opinie

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ :) +48504596142 lub turystykadlasmyka@gmail.com

Lionelo Stefi

łóżeczko turystyczne

Model Stefi to wygodne łóżeczko i kojec w jednym, który sprawdzi się zarówno podczas krótkich wyjazdów, jak i zabawy w domu. Wielofunkcyjność produktu odpowiada na zapotrzebowanie użytkowników ceniących sobie mobilność i bezpieczeństwo. Dzięki łatwemu systemowi składania i rozkładania, kółkom do przemieszczania i torbie transportowej Lionelo Stefi można wszędzie ze sobą zabrać.

Boczne wejście

Łóżeczko posiada zapinane na zamek boczne wejście, które zapewnia starszym dzieciom większą swobodę przemieszczania się.

Kółka do łatwego przemieszczania

Kojec posiada 2 koła ułatwiające przemieszczanie mebla wewnątrz domu.

Szybkie składanie i rozkładanie

Model Stefi został wyposażony w system szybkiego składania i rozkładania, dzięki któremu znakomicie sprawdza się w czasie podróży.

Torba transportowa

Pozwala na wygodne przechowywanie i przewożenie łóżeczka, np. w czasie wakacyjnego wyjazdu.

Więcej niż łóżeczko turystyczne

Lionelo Stefi można używać zarówno w formie łóżeczka turystycznego, jak i kojca. Produkt posiada system szybkiego składania do kompaktowych rozmiarów, a stabilna konstrukcja oraz blokada LockGuard chronią mebel przed przypadkowym złożeniem.

Łóżeczko przeszło szereg wewnętrznych kontroli oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Spełnia wszystkie kryteria europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 716. Produkt został objęty dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Bezpieczeństwo i wygoda najmłodszych

Łóżeczko zostało wyposażone w wyprofilowane plastikowe nakładki przykrywające ostre krawędzie mebla. Stefi posiada wysokie ścianki wykonane z przewiewnej siateczki, która zapewnia swobodny przepływ powietrza, oraz boczne wejście zapinane na zamek. Do zestawu produktu dołączono miękką matę wykonaną z elastycznej pianki oraz torbę transportową. Dzięki 2. kółkom z blokadą zapobiegającą niekontrolowanemu przemieszczaniu się mebla model Stefi wyróżnia się wysokim poziomem mobilności.

Specyfikacja

Model: Stefi
Funkcje: 2 w 1: łóżeczko turystyczne i kojec
Maksymalne obciążenie: do 15 kg
Wymiary produktu: 73 x 65 x 125 cm
Wymiary materaca: 120 x 60 cm, grubość: 5 mm
Waga produktu: 7,5 kg
Regulacja wysokości: nie
Funkcjonalność: szybkie składanie i rozkładanie; zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem; kompaktowe rozmiary po złożeniu; boczne wejście zapinane na zamek; przewiewna siateczka w wysokich ściankach; 2 kółka z hamulcem do łatwego przemieszczania
Materiały: stal, tworzywo sztuczne, poliester, płyta pilśniowa
Zestaw: łóżeczko, materac, torba, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
 
Dodaj opinię

Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie

Ładowanie