O firmie

Jeśli tu jesteście, to pewnie stanęliście przed tym samym dylematem, który miałam ja, gdy na świecie pojawiły się moje dzieci… jak połączyć sportowe pasje i bycie rodzicem? Pragnę Wam oznajmić, że można! Żeby Wam ułatwić zadanie stworzyłam to wyjątkowe miejsce, które pragnę Wam przedstawić.

TURYSTYKA DLA SMYKA to przestrzeń dla Was i z Wami chcę ją tworzyć. Każdy z Was jest tutaj ważny. Pragnę Wam zapewnić wszystko, co niezbędne, by jako rodzic nie rezygnować z biegania, roweru, wędrówek po górach czy aktywnych wyjazdów, ale pokazać radość z nich płynącą waszym dzieciom.

Od dzisiaj nie musicie się martwić o sprzęt, który ułatwi Wam aktywne spędzanie czasu w rodzinnym gronie. Nie musicie kupować przyczepki, czy nosidła, które czasem przydają się kilka dni w roku, wiążą się z ogromnym kosztem i brakiem miejsca na jego przechowywanie.

Zapraszam do mojej wypożyczalni :)

Bezpieczeństwo waszych pociech i komfort użytkowania to priorytet, dlatego przed udostępnieniem Wam sprzętu testuję go wraz z moimi dziećmi, by móc Wam zapewnić wszystko, co najlepsze. W ofercie znajdziecie produkty najlepszych marek takich jak Thule, Croozer, Weehoo, Burley, Qeridoo, Deuter, Bobike, LitlleLife, Ortlieb, Giro i wiele innych. Proponuję Wam przyczepki rowerowe wraz z akcesoriami, foteliki rowerowe, nosidełka turystyczne, deski SUP, namioty, łóżeczka turystyczne, foteliki samochodowe itp.

Jeśli będziecie zainteresowani kupnem sprzętu, to serdecznie zapraszam do mojego sklepu :)

Służę Wam moim doświadczeniem i pomocą w wyborze najlepszej opcji. Istnieje możliwość testowania sprzętu przed zakupem, dlatego możecie mieć pewność, ze nie kupicie kota w worku, ale dokonacie świadomego wyboru.

Liczę na Wasze cenne opinie, uwagi i zgłaszanie potrzeb odnośnie asortymentu.

Jestem tutaj dla Was.