Thule Sapling Child Rain Cover

Thule Sapling Child Rain Cover (1)
- - - - - > 0 opinie

Pokrowiec Thule Sapling Child Carrier Rain Cover stworzony został, aby podnieść komfort podróżowania dziecka podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Nagły deszcz w górach to częste zjawisko, które może zagrozić powodzeniu każdego trekkingu, dzięki tej osłonie nie będziesz musiał obawiać się o komfort twojej pociechy, nawet podczas ulewnych opadów.

Produkt ten zapewni najmłodszym turystom skuteczną ochronę przed deszczem, który może nadejść w każdej chwili. Jego kompaktowe rozmiary po złożeniu pozwolą Ci umieścić go w swoim ekwipunku i użyć wtedy kiedy będzie potrzebny.

Pokrowiec Thule Salping Child Rain Cover wykonany został z materiału, zapewniającego odpowiednią barierę dla deszczu, co sprawia, że twoje dziecko nie będzie miało kontaktu z nieprzyjemną wilgocią. Dodatkowo ochroni je także przed wiatrem, który często towarzyszy ulewnym deszczom. Całość jest niezwykle funkcjonalna i dzięki przezroczystym okienkom pozwoli małemu odkrywcy podziwiać piękne, choć deszczowe krajobrazy.

Łatwość montażu pozwoli na sprawne i szybkie zamontowanie go na nosidełku, jest to ważna cecha zwłaszcza podczas wędrówki w nieco trudniejszym terenie. Zastosowanie odblaskowego logotypu znacząco wpłynie na Wasze bezpieczeństwo poprawiając widoczność po zmroku.

Pokrowiec Thule Sapling Child Carrier Rain Cover to obowiązkowy element wyposażenia każdego rodzica, przemierzającego górskie szlaki ze swoją pociechą.

Pokrowiec Thule Sapling Child Carrier Rain Cover – najważniejsze cechy:

  • Zapewnia twojemu dziecku skuteczną ochronę przed deszczem;
  • Dzięki przezroczystym okienkom twoja pociecha mimo deszczu wciąż może obserwować otaczający je krajobraz;
  • Zwijane przednie okienko;
  • Łatwy w montażu na nosidełku;
  • Odblaskowe logo poprawiające widoczność po zapadnięciu zmroku

Dane techniczne:

Materiał bluesign® approved 70D Nylon (all materials PFC and PVC free)
Wymiary 17.8 x 22.9 x 5.7 cm
Masa 0.2 kg
Numer modelu 3204542

 

Dodaj opinię

Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie

Ładowanie